About us

Wie zijn wij?

Newsworks is een sectorinitiatief van de 4 belangrijkste dagbladregies in België, die 12 “newsbrands” vertegenwoordigen: de Persgroep Advertising, IPM Advertsing, Rossel Advertising en Mediahuis Connect (inclusief L’Avenir). Newsworks fungeert als het marketing- en reflectieplatform van de sector ter ondersteuning en promotie van alle betrokken newsbrands.

Onze doelstellingen

Newsworks wil relevante data en kennis verzamelen en deze op alle mogelijke manieren beschikbaar stellen voor de markt. De marketing- en researchafdelingen van de deelnemende regies zijn daarbij een natuurlijke partner en vormen de ondersteunende organisatie.

De scope omvat alle platformen die door newsbrands gebruikt worden om in contact te komen met hun doelpubliek: print, web, en mobile.

Onze toegevoegde waarde

Samen met de ondersteunde regies wil Newsworks toepasselijk onderzoek ontwikkelen dat antwoorden biedt op de vragen uit de markt en dat oog heeft voor de constante evolutie van de mediaconsumptie. Het is eveneens onze ambitie om een zoekmotor te zijn voor inspirerende cases uit binnen- en buitenland die hun voordeel gehaald hebben uit het gebruik van newsbrands.

NP

Newsworks is eveneens de marketingorganisatie achter het sectoraanbod van de 4 deelnemende regies. Dit aanbod is bekend als )NP( en laat een “one stop” aankoop toe in alle 12 titels tegelijk. Alle informatie hierover op www.np.be.

Contact

Wout Dockx

Innovation & Marketing Director
M : 0495 53 30 33
wout.dockx@newsworks.be

Nuttige contacten

Research

IPM Advertising

Isabelle Ortegate

Marketing Manager
T : 02 211 29 75
M : 0498 97 24 58
isabelle.ortegate@ipmadvertising.be

De Persgroep Advertising

Ilse Peeters

Market Research Manager
T : 02 454 22 62
M : 0478 48 45 65
ilse.peeters@persgroep.be

Rossel Advertising

Francine Kenler

Research Manager
T : 02 225 55 16
francine.kenler@rossel.be

Mediahuis Connect

Bart Gunst

Group Manager Marketing & Intelligence
T : 02 467 26 65
M : 0477 64 65 42
Bart.Gunst@mediahuis.be

Marketing

IPM Advertising

Isabelle Ortegate

Marketing Manager
T : 02 211 29 75
M : 0498 97 24 58
isabelle.ortegate@ipmadvertising.be

De Persgroep Advertising

Sabine De Hauwere

Sales Arguments Intelligence Manager
T : 02 254 61 37
M : 0485 70 71 51
sabine.de.hauwere@persgroep.be

Rossel Advertising

Jérôme Geneste

Marketing Manager
T : 02 225 56 99
M : 0475 720 912
jerome.geneste@rossel.be

Mediahuis Connect

Ilse Baele

Marketing mananger
T : 02 467 27 01
ilse.baele@mediahuis.be

Board

IPM Advertising

Emmanuel Denis

Sales Advertising Director
T : 02 211 30 33
M : 0475 30 19 31
emmanuel.denis@ipmadvertising.be

De Persgroep Advertising

Katrien Willems

Business Development Manager
T : 02 454 22 34
M : 0475 91 02 73
Katrien.Willems@persgroep.be

Rossel Advertising

Anne Delavarenne

General Manager
Rossel Advertising
T : 02 225 57 31
M : 0475 849 327
anne.delavarenne@rossel.be

Mediahuis Connect

Patrick Boon

Sales Director National Advertising
M : 02 467 48 49
patrick.boon@mediahuis.be

NP

Gonda Lontings

Sales & Marketing manager NP
T : 02 225 54 40
M : 0475 47 65 86
gonda.lontings@rossel.be